Dzień dobry

Dzień dobry

Magia Dotyku to wyjątkowe miejsce stworzone, osobom które potrzebują relaksu, odpoczynku, wyciszenia, lepszego samopoczucia i zdrowia.

W naszym gabinecie czas płynie wolniej, można przeżyć niesamowite chwile i doświadczyć niezapomnianych doznań. Ukojenie duszy i ciała.

Jesteśmy ekspertami od masażu, zarówno klasycznego jak i relaksacyjnego. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie rodzaje masaży, które zrelaksują całe ciało, pobudzą je do działania oraz zniwelują ból.

Specjalizujemy się również w zabiegach na ciało, które pomagają odżywić skórę, odpowiednio ją nawilżyć i ujędrnić, a także wspomogą walkę ze “skórką pomarańczową” czyli cellulitem.

Najwspanialsze chwile warto dzielić z kimś bliskim. Zapraszamy do skorzystania ze wspólnych masaży. To idealna forma spędzenia wspólnego czasu dla par, zakochanych, przyjaciół, koleżanek, sióstr oraz matek z córkami.

Wyciszający, odprężający, relaksujący masaż w towarzystwie bliskiej osoby, w połączeniu z aromatycznymi zapachami olejków i świec, a także rytmami kojącej muzyki sprawi, oderwanie się od codziennej rzeczywistości

Zostaw Opinie

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2