Masaż ciepłą naturalną gorzką czekoladą

Masaż ciepłą naturalną gorzką czekoladą

Czekoladowa rozkosz

Jeśli uwielbiasz zapach i smak czekolady to właśnie jest masaż dla Ciebie

Każdy choć raz w życiu powinien doświadczyć dobrodziejstwa tego masażu. Można śmiało powiedzieć, że do 2-3 godzin po zabiegu ciało ma cudowny zapach i czujemy się szczęśliwi i uspokojeni, odprężeni.

Masaż z użyciem ciepłej, płynnej czekolady to kosmetyczny deser dla twojej skóry. Czekoladowa mikstura to ogrom witamin i mikroelementów, które sprawią, że po zabiegu skóra będzie jedwabiście gładka, ujędrniona oraz intensywnie odżywiona. Powtarzany co pewien czas zabieg czekoladowy wspomaga także walkę z cellulitem i opóźnia proces starzenia skóry. Masaż płynną naturalną czekoladą to nie tylko odżywienie i pielęgnacja skóry ale także przyjemne odprężenie. Słodki relaks jest idealny dla osób, które odczuwają nadmierny stres, przemęczenie i potrzebują chwili wyciszenia. Pachnący słodyczą masaż to zastrzyk hormonów szczęścia, co gwarantuje doskonały nastrój. Słodka przyjemność dla ciała i zmysłów.

Polecamy dodatkowo peeling przed masażem :
Peeling solny o przepysznym zapachu czekoladowo-pomarańczowym, którego działanie zostało wzmocnione dodatkiem kawy, zaskoczy Cię swym intensywnym zapachem.

Doskonale uelastycznia skórę, dostarcza jej wielu składników odżywczych, a dzięki zawartości kofeiny redukuje cellulit i wysmukla nieco naszą sylwetkę.

Zostaw Opinie

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2