Regulamin bonów upominkowych

Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Gabinecie „Magia Dotyku „zgodnie z obowiązującym cennkiem i wartością posiadanego bonu. Można nim płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej w gabinecie i na stronie internetowej

Bony są ważne przez 4 miesiące od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z pod nr tel. 500 006 228

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie, że formą płatności za umawiany zabieg będzie bon upominkowy.

W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną na 24h przed umówioną wizytą lub nie pojawienie się na umowione spotkanie Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.

Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Bon nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Voucherów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do bonu, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość bonu.

Płatności bonem nie można łączyć z promocjami i rabatami.

Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę za zgodą Gabinetu” Magia Dotyku”

Bony wartościowe uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów

W przypadku utraty lub zniszczenia bonu upominkowego, Gabinet „Magia Dotyku” nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów w gabinecie lub przez internet. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptując go w całości.

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2