Masaż masłem Shea

Masaż masłem Shea
Odżywczy relaks

Masaż ciepłym masłem, nazywanym również masłem Shea łączy w sobie klasyczne techniki masażu oraz głęboko odżywia i nawilża skórę całego ciała.

Masło shea podgrzewane jest w specjalnym rondelku. Następnie ciepła, gęsta masa masła wylewana jest na ciało osoby poddawanej zabiegowi.

Wykorzystywana technika masażu polega na głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu skóry. W zależności od potrzeb klienta/ki może mieć on formę masażu częściowego lub całościowego.

Masaż masłem Shea zalecany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Ma on również na celu usprawnienie krążenia limfy i zapobiegania powstawania chorób spowodowanych jej zastojem. Oprócz działania rozluźniającego wpływa on korzystnie na skórę.

Masło shea jest bogate w witaminy A i E, które sprawiają, że skóra staje się gładka, nawilżona oraz odpowiednio natłuszczona. Dodatkowo, jest bogate w witaminę F, która korzystnie wpływa na rozluźnienie mięśni. Substancje odżywcze zawarte w maśle chronią komórki skóry i poprawiają ich elastyczność. Ponadto, masło Karite jest naturalnym filtrem słonecznym, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Efekty:
Systematycznie przeprowadzane zabiegi masażu mogą przyczynić się do:
– uelastycznienia skóry,
– oczyszczenia skóry,
– ujędrnienia skóry,
– oczyszczenia organizmu,
– usunięcia zbędnych produktów przemiany materii,
– wyszczuplenia sylwetki,
– wspomagania terapii odchudzającej.

 

Zostaw Opinie

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2