Masaż rozgrzewający część I

Masaż rozgrzewający część I

Ciepło i masaż działają niezwykle relaksująco na całe ciało, a także umysł.

Unikalny, mało spotykany masaż samo rozgrzewającymi się, 100% naturalnymi muszlami Lava Shells z wybrzeża Filipin.

Muszle emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi oraz aktywatorowi, czyli mieszanki wody, soli morskiej, olejków esencjonalnych oraz sproszkowanych alg morskich i lawy. Naturalny skład czyni go w 100% biodegradowalnym. Wprowadzenie aktywatora do wnętrza muszli powoduje podniesienie jej temperatury, która utrzymuje się nawet przez godzinę i dłużej.

Masaż poprzez ciepło muszli przynosi relaks i odprężenie, działa kojąco na zmysły, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza bóle i napięcie mięśni, zwiększa ruchomość w stawach przyspiesza gojenie urazów, przyspiesza regresję obrzęków. Celem masażu gorącymi muszlami tygrysimi jest zmniejszenie napięcia nerwowo-mięśniowego,a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Ruchy wykonywane podczas masażu są powolne, rytmiczne i łagodne.

Jedną z wielkich zalet masażu muszlami jest jego dobroczynny wpływ na skórę. Muszla, która jest zbudowana z węglanu wapnia, podczas masażu, wskutek wysokiej temperatury uwalnia jony wapnia. Te wnikając w skórę regenerują ją. Staje się ona gładsza i lepiej nawilżona. Zdrowiej wygląda, masaż poprawia jej koloryt, lepiej oddycha. Do innych zalet masażu należy głębokie rozluźnienie całego organizmu, wszystkich mięśni i eliminacja stresu i psychicznego zmęczenia. Masaż muszlami oczyszcza organizm z toksyn. Do najprzyjemniejszych zalet należą doznania podczas jego wykonywania. Jest bowiem bardzo delikatny.

Zostaw Opinie

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2