PEELING DO CIAŁA – PRZYJACIEL DLA CIAŁA

PEELING DO CIAŁA – PRZYJACIEL DLA CIAŁA

Złuszczanie naskórka to jeden z najprostszych sposobów na odmłodzenie skóry. Często wykonujemy peeling twarzy zapominając, że nasze ciało również go potrzebuje. Wraz ze starzeniem się skóry, komórki w naturalny sposób odnawiają się, wypychając starsze z nich na zewnątrz naskórka – te stopniowo zamierają, a z czasem zaczynają się złuszczać. Martwe komórki coraz dłużej zalegają na jej powierzchni.

Wykonywanie peelingu całego ciała pozwala usunąć martwy naskórek, a co za tym idzie- budują się nowe połączenia, skóra robi się

jędrniejsza,

wygładzona,

widocznie młodsza,

jaśniejsza,

elastyczna,

lepiej ukrwiona dzięki czemu kosmetyki których później używamy dużo lepiej się wchłaniają.

Osoby ze skórą suchą, delikatną lub wrażliwą mogą sobie pozwolić na peeling- raz na 10 dni.

Złuszczanie naskórka jest bardzo ważne w naszej pielęgnacji, jeżeli go nie wykonujemy to pozwalamy na zanieczyszczenie, rozwój bakterii, powstawanie nieestetycznych zaskórników, a nawet trądziku. Skóra staje się szorstka i gruba, traci także swój zdrowy koloryt.

Zrogowaciały naskórek szczególnie wyczuwalny i zauważalny jest na skórze pięt, kolan i łokci, które ma zabezpieczać przed nadmiernym i intensywnym tarciem i uciskiem. Poza tym, że nie wygląda on estetycznie, to grozi powstawaniem bolesnych pęknięć.

Żeby peeling spełnił swoją rolę trzeba dobrać go dobrze do rodzaju naszej skóry.

Nawilżający, rozjaśniający, łagodzący czy odżywczy – każdy rodzaj znajdziesz w naszej ofercie.

Zostaw Opinie

+48 500 006 228

Białystok ul. Waryńskiego 31/2